Інтерфакс-Україна
18:35 18.10.2019

Підозру Порошенку пред'являть, коли буде достатньо доказів - Рябошапка

1 хв читати
Підозру Порошенку пред'являть, коли буде достатньо доказів - Рябошапка

Підозру нардепу, п'ятому президенту України Петру Порошенку буде пред'явлено, коли для цього буде достатньо доказів, зазначає генпрокурор Руслан Рябошапка.

"Коли слідчі вирішать, що доказів достатньо, прокурори з ними погодяться, скажуть, що підозра обґрунтована, тоді ми побачимо матеріали, які підуть до Верховної Ради зі зняттям недоторканності", - сказав Рябошапка, відповідаючи на запитання про те, коли буде пред'явлено підозри Порошенку.

На уточнювальне запитання, коли це може бути, генпрокурор відповів: "Не скажу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ

Дитячі літні табори в Криму можуть бути використані РФ для запобігання українським атакам по військових об'єктах окупантів – ISW

Білл Гейтс збирається витратити 99% своїх статків на благодійність

США і Росія вивчають шляхи відновлення поставок російського газу до Європи – ЗМІ

США закликають до, в ідеалі, 30-денного безумовного припинення вогню – Трамп після розмови з Зеленським

Росія не може розраховувати, що їй віддадуть територію, яку вона ще навіть не завоювала – Венс

Україна розраховує на інтеграцію своєї оборонної промисловості в європейський ОПК – Умєров

Привітали ратифікацію Верховною Радою угоди про економічне партнерство – Зеленський про телефонну розмову з Трампом

Проросійський лідер першого туру президентських виборів в Румунії хоче від України компенсації за переданий "Патріот" – ЗМІ

Президент Німеччини звинуватив Росію у поширенні історичної брехні, а США у зламі цінностей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА