08:42 19.10.2019

Підготовлена угода з Brexit є найкращим результатом

2 хв читати
Підготовлена угода з Brexit є найкращим результатом

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон закликав членів парламенту підтримати нову угоду з Brexit, оскільки, за його словами, узгоджена британським урядом і ЄС угода є найкращим результатом.

"Я просто закликаю всіх уявити, як це може бути завтра (в суботу) увечері, якби ми владнали це (проголосуємо за нову угоду - ІФ) і поставилися б з повагою до волі людей, тому що тоді у нас буде можливість рухатися далі", - заявив Джонсон у п'ятницю в інтерв'ю британській телерадіокорпорації BBC.

Джонсон ще раз згадав про своє зобов'язання покинути ЄС 31 жовтня, додавши: "Немає кращого результату, ніж той, якого я буду домагатися завтра".

Щодо чергової можливої відстрочки, він зазначив, що Brexit є "довгим і виснажливим" процесом, і висловив надію, що виборці це розуміють.

Тим часом, на відео, розміщеному на власному акаунті в Twitter, Джонсон заявив, що потрібно здійснити Brexit, щоб "сконцентруватися на пріоритетах народу і знову об'єднати країну".

Він підкреслив, що угода "забезпечує повернення контролю над законами, кордонами, фінансами і торгівлею без перебоїв і встановлює нові відносини з ЄС, засновані на вільній торгівлі і дружній співпраці".

19 жовтня британський парламент проведе голосування щодо нової угоди з Brexit.

Британський уряд і ЄС у четвер успішно завершили роботу над оновленою угодою, яка регламентує вихід Великої Британії з Євросоюзу. Наразі крайній термін для Brexit встановлений на 31 жовтня 2019 року.

Британський парламент прийняв закон, згідно з яким якщо до 19 жовтня не вдасться схвалити угоду про Brexit з ЄС, Джонсон проситиме у Брюсселя тримісячну відстрочку. Однак прем'єр раніше попереджав, що швидше "помре в стічній канаві", ніж проситиме ЄС про подібне.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА