Інтерфакс-Україна
19:27 19.10.2019

Джонсон наполягає на виході країни з ЄС, незважаючи на рішення парламентаріїв просити у ЄС відстрочки

1 хв читати
Джонсон наполягає на виході країни з ЄС, незважаючи на рішення парламентаріїв просити у ЄС відстрочки

Незважаючи на рішення депутатів Палати громад британського парламенту вимагати від прем'єр-міністра Бориса Джонсона направити в ЄС запит про відстрочення Brexit, глава британського уряду наполягає на тому, щоб країна все-таки покинула ЄС 31 жовтня.

"Я не обговорюватиму з ЄС відстрочку, і ніякий закон не змусить мене це зробити", - сказав він у суботу в Палаті громад.

Він додав, що протягом наступного тижня уряд представить проекти законів, необхідних для виходу з ЄС.

"За" звернення до ЄС за відстрочкою Brexit, висловилися 322 депутата Палати громад, "проти" - 306.

"Я робитиму все, що можу, задля того, щоб Brexit відбувся 31 жовтня", - відреагував на результати голосування Джонсон.

Лідер Шотландської національної партії Ян Блекфорд заявив у зв'язку з позицією Джонсона: "Прем'єр думає, що він вище закону. Прем'єр-міністре, вас чекає суд".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга привітав затримання США танкера російського тіньового флоту Olina

Атака РФ із запуском "Орєшніка" - чергова спроба Путіна тероризувати Україну та загрожувати безпеці Європи – міністр оборони Британії

Зеленський: У Києві мають бути всі резервні схеми протидії спробам окупантів вимкнути місто

Кличко: Опалення відновили мешканцям 1083 житлових будинків у Подільському, Оболонському та Дарницькому районах

"Євросолідарність" звернулася до НАБУ щодо вигодоотримувачів транзиту російської нафти через "Дружбу"

МАГАТЭ хочет договориться об очередном перемирии для ремонта Украиной последней резервной ЛЭП ЗАЭС – Гросси

МАГАТЕ хоче домовитися про чергове перемир’я щодо ЗАЕС для ремонту Україною останньої резервної ЛЕП – Гроссі

Серед членів екіпажу затриманого США судна Bella-1 є українці - посол

До складу Ставки верховного головнокомандувача введено Боєва, Буданова та Іващенка

Катар висловив жаль через пошкодження будівлі свого посольства в Україні під час обстрілу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА