Інтерфакс-Україна
22:01 22.10.2019

Часи вирішення питань за допомогою хабарів у минулому завдяки проекту LIFT - Трофімов

1 хв читати
Часи вирішення питань за допомогою хабарів у минулому завдяки проекту LIFT - Трофімов

Перший заступник керівника Офісу президента України Сергій Трофімов заявив, що завдяки онлайн-проекту LIFT, спрямованому на пошук кваліфікованих фахівців, часи вирішення питань за допомогою хабарів минули, повідомила прес-служба сайту президента.

"Часи, коли питання вирішувалися за допомогою хабарів, минули. Проект LIFT спрямований на чесний і прозорий відбір фахівців, які хочуть змінювати країну. Будь-які зловживання на цьому проекті неприпустимі, винних каратимуть відповідно до закону", - підкреслив Трофімов.

У прес-службі ОП нагадали, що Генеральна прокуратура спільно з Національною поліцією і Службою безпеки України викрила особу за підозрою в скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

"За версією слідства, ця людина "шляхом обману, а саме створення уявлення кандидата на посаду голови однієї з районних адміністрацій Київської області (проект LIFT) про наявність "зв'язків" в Офісі Президента України", намагалася заволодіти коштами сумою $ 150 тис. Особу затримано під час одержання частини коштів (близько EUR30 тис.). Вирішується питання про оголошення підозри і обрання запобіжного заходу", - підкреслили в прес-службі ОП.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Штучний інтелект встановив, що заяви Трампа і членів його адміністрації збігаються з наративами Кремля – ЗМІ

АРМА перевірить інформацію щодо вартості активів виробника "Моршинської" у ВАКС і СБУ

Вартість активів виробника "Моршинської" за півтора роки зросла вдвіччі - до 5,8 млрд грн

Зеленський про обстріл Черкас: кожен новий день – новий чіткий доказ, що на Росію треба тиснути

Зеленський запропонував уряду Іспанії допомогу в подоланні наслідків блекауту

Подачу газу для населення в Черкасах відновлено – мер

Справедливість неминуче приходить – Зеленський про ліквідацію представників командування збройних сил РФ

Білий дім: Трамп чітко дав зрозуміти, що хоче бачити постійне припинення вогню в Україні, а не будь-які тимчасові паузи в бойових діях

Зеленський: Немає причин чекати 8 травня, має бути негайне і безумовне припинення вогню

Сибіга за дорученням президента запропонував Іспанії, Португалії та Франції допомогу у подоланні кризи енергопостачання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА