Інтерфакс-Україна
16:12 23.10.2019

Авіакомпанія Azur Air Ukraine запускає прямі рейси з Києва на Кубу

2 хв читати
Авіакомпанія Azur Air Ukraine запускає прямі рейси з Києва на Кубу

Авіакомпанія Azur Air Ukraine спільно з туроператором ANEX Tour запускає з 25 жовтня 2019 року до кінця квітня 2020 року прямі чартерні рейси з Києва до Республіки Куба (курортне місто Варадеро).

Про це повідомили представники авіакомпанії, туроператора і посольства Республіки Куба на прес-конференції в Києві середу.

За словами операційного директора ANEX Tour Ірини Оганезової, рейси виконуватимуться кожні 10 днів.

"Усі готові турпакети є на нашому сайті. У кожен турпакет включено переліт, страховий поліс, готель, трансфер. Крім стандартного відпочинку у Варадеро, ми також пропонуємо тури з декількома днями в Гавані", - сказала вона.

За словами учасників прес-конференції, ініціатором запуску прямих рейсів стало посольство Республіки Куба.

"Над відкриттям прямих рейсів з України ми довго працювали. Це питання вирішувалося різними способами. Нарешті, було об'єднано всі сили, і ця ідея стала реальністю", - зазначила в. о. посла Республіки Куба Натача Діас Агілера.

Авіакомпанія Azur Air Ukraine (спочатку Utair Ukraine) розпочала свою діяльність в 2009 році, змінивши свою назву в 2015 році. Компанія базується в міжнародному аеропорту "Бориспіль" (Київська обл.), проте пропонує рейси з регіонів - Харкова, Запоріжжя, Львова та Одеси. Наразі компанія виконує тільки чартерні рейси.

За словами першого заступника генерального директора з виробництва Azur Air Ukraine Анатолія Бенца, в 2018 році авіакомпанія перевезла 1,1 млн пасажирів, здійснивши 4,5 тис. рейсів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Путін хоче не тільки всю Україну, а й Білорусь, країни Балтії, Молдову, Кавказ, Казахстан

РФ поширює черговий фейк про "затримання поляків" в Україні нібито за польські національні символи - ЦПД

Розвідка Естонії: РФ не здатна на оперативний прорив на жодному фронті, а українські збройні сили здатні контролювати тиск

Міністерство юстиції України відкрило сторінку у TikTok

На Рівненщину евакуйовано 58 пацієнтів психоневрологічного інтернату з Дніпропетровської області

Шестеро цивільних зазнали поранень на Донеччині минулої доби через ворожі обстріли

Наєв залишив посаду командира тактичної групи "Вугледар"

Зеленський пояснив, навіщо Росія передає тіла своїх військових під виглядом загиблих українських захисників

На 2026 рік Україна хоче спробувати вийти на 0,25% від ВВП держав-партнерів на підтримку ОПК – Зеленський

РФ буде тягнути зустрічі в Стамбулі для відтермінування санкцій – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА