18:56 23.10.2019

"Укроборонпром" розірвав контракти з керівниками "Укрспецекспорту" і "Спецтехноекспорт", оголосив відбір нових

2 хв читати
"Укроборонпром" розірвав контракти з керівниками "Укрспецекспорту" і "Спецтехноекспорт", оголосив відбір нових

Державний концерн "Укроборонпром" призупинив дію контрактів із керівниками держкомпанії (ДК) "Укрспецекспорт" Сергієм Проскуркіним і держпідприємства (ДП) "Спецтехноекспорт" Владиславом Бельбасом та оголосив відбір кандидатів на посади керівників цих компаній.

Як повідомляється на сайті держконцерну, трудові відносини з керівниками "Укрспецекспорту" і "Спецтехноекспорту" припинено 23 жовтня, "з метою реформування функції спецекспорту і роботи відповідних підприємств".

Заявки претендентів на ці посади в рамках оголошеного 23 жовтня відбору приймаються до 13 листопада.

На період відбору обов'язки генерального директора ДК "Укрспецекспорт" покладено на Вадима Кожевнікова, а керівництво ДП "Спецтехноекспорт" здійснюватиме Євген Ларін.

"Це важливий етап першої структурної реформи нової команди "Укроборонпрому" з трансформації функції експортних продажів. Нові керівники візьмуть на себе відповідальність за зростання експортної виручки держконцерну, підвищення зарплат і бонусів, впровадження сучасних технологій продажів і маркетингу, оптимізацію структури та скорочення чисельності", - написав у соцмережі Facebook заступник гендиректора "Укроборонпрому" з питань трансформацій Роман Бондар.

При цьому він наголосив, що наразі у всіх спецекпортерах концерну працюють 1500 осіб.

Бондар також повідомив, що гендиректор "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус отримав допуск до держтаємниці.

"Для кожного, хто в останній місяць мріяв і чекав негативного рішення з цього питання, генерував контрзаходи, саботував зміни і влаштовував провокації, у мене є повідомлення: спасибі, що знайшлися. Ми вас помітили. Кожному таргану - свій тапок. І не варто витрачати час на лікарняні. Не допоможе", - написав Бондар.

Він також нагадав, що через два дні завершується подання кандидатур на позиції гендиректорів одних із найбільших компаній концерну - "Зоря Машпроект", ЖБТЗ і Заводу ім.Малишева.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА