12:50 24.10.2019

НАЗК повідомляє про декларування недостовірних відомостей гендиректором аеропорту "Бориспіль" і головою Полтавської облради

2 хв читати
НАЗК повідомляє про декларування недостовірних відомостей гендиректором аеропорту "Бориспіль" і головою Полтавської облради

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 15 млн грн під час повної перевірки декларацій за 2016 рік генерального директора Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" Павла Рябікіна, судді Миколаївського районного суду Львівської області Юліана Дем'яновського та голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького.

Як повідомляється на сайті НАЗК, Рябікін у декларації зазначив недостовірні відомості про стоянкове судно "Рапан", яке перебуває у його власності, і дохід, який він отримав від надання майна в оренду. Він також не задекларував власні корпоративні права та корпоративні права члена сім'ї (дочки), а також не згадав про нежитлові приміщення та автомобілі, які належать дочці, а також про дохід, який вона отримала від зайняття підприємницькою діяльністю. Загальна сума недостовірних відомостей у декларації за 2016 рік становить понад 10,6 млн грн.

Дем'яновський не зазначив у декларації відомості про свої та дружини корпоративні права та недостовірно зазначив розмір отриманих ними доходів. Крім того, він зазначив недостовірні відомості про житловий будинок, що належить дружині на праві власності. Загальна сума недостовірних відомостей у декларації за 2016 становить понад 4,1 млн грн.

Біленький зазначив недостовірні відомості про наявність корпоративних прав, що належать йому на праві власності. Крім того, він не повідомив про власні кошти, розміщені на банківських рахунках. Сума недостовірних відомостей у декларації за 2016 рік становить понад 750 тис. грн.

"Обґрунтовані висновки про ознаки кримінального злочину буде спрямовано до Національного антикорупційного бюро", - йдеться у повідомленні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В акції на Майдані в Києві брали участь близько 8 тис. громадян, увечері під ОП зібралися близько 2 тис.

Після пожежі в Одеському коледжі своїх посад позбудуться керівники "профільних" служб і відомств області

В Одесі нічна пожежа в житловій багатоповерхівці забрала два життя

У Києві під Офісом президента кілька тисяч людей зібралися на акцію "Варта на Банковій" напередодні "нормандського саміту"

Порошенко подякував "Батьківщині", "Голосу", позапарламентським силам і зарубіжним українцям за об'єднання проти капітуляції

Начальник управління ДСНС в Одеській області та його заступник відсторонені на період розслідування пожежі в Одеському коледжі

В Україні з неділі офіційно запрацювала нова митниця

Лавров може обговорити з Помпео Україну, Сирію і Венесуелу 10 грудня в Вашингтоні

Після пожежі в Одеському коледжі залишаються зниклими безвісти 8 осіб

Після пожежі в Одеському коледжі залишаються зниклими безвісти 8 осіб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА