Інтерфакс-Україна
21:34 25.10.2019

Літаки НАТО отримають пріоритет над цивільними рейсами в небі Європи

1 хв читати
Літаки НАТО отримають пріоритет над цивільними рейсами в небі Європи

Літаки НАТО будуть у пріоритетному порядку оброблятися диспетчерами під час управління повітряним трафіком над Європою. Про це на прес-конференції за підсумками зустрічі міністрів оборони заявив генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберг.

"Щоб наші сили перебували в безпеці, ми повинні швидко переміщатися", - сказав він. За словами Столтенберга, в НАТО це назвали "швидкою повітряною мобільністю".

Літаки союзників, що підтримують місії НАТО, отримають спеціальні позивні. Рішення було прийняте завдяки тісній співпраці з Європейською організацією з безпеки повітряної навігації, уточнив глава альянсу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили безпілотних систем уразили за добу 635 ворожих цілей

Захисники України в ніч на 20 листопада знищили або подавили 106 зі 136 засобів повітряного нападу росіян

УІНП дякує польській науковій спільноті за підтримку у відмові від політизації болючих питань минулого

Рубіо заявив про продовження розробки ідей щодо припинення війни в Україні на основі пропозицій обох сторін

Генштаб зафіксував впродовж доби 200 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 890 військовослужбовців - Генштаб

Пошуково-рятувальна операція на місці російської атаки у Тернополі триває, кількість жертв не змінилася

20 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

План припинення війни запропонований через Віткоффа в Україні назвали ІПСО і "помилкою Трампа"

План припинення війни від США та РФ передбачає втрату Україною територій і суверенітету - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА