Інтерфакс-Україна
07:27 26.10.2019

У Брюсселі 28 жовтня відбудеться зустріч керівників "Газпрому" і "Нафтогазу"

1 хв читати
У Брюсселі 28 жовтня відбудеться зустріч керівників "Газпрому" і "Нафтогазу"

У Брюсселі 28 жовтня на тристоронніх газових переговорах директор НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв зустрінеться з директором "Газпрому" Олексієм Міллером, повідомляє офіційний сайт Європейської комісії.

"У понеділок в Брюсселі відбудеться черговий раунд тристоронніх переговорів на політичному рівні між РФ і Україною стосовно довгострокового транзиту газу територією України після 2019 року", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, перед тристоронньою зустріччю віце-президент Енергетичного союзу ЄС Марош Шефчович проведе переговори з обома делегаціями України і РФ.

"Я хочу розвинути конструктивний дух, який з'явився під час наших останніх переговорів, коли ми прийшли до зближення позицій з деяких питань", - зазначив Марош Шефчович.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Костел Святого Миколая в Києві передали парафії в користування на 50 років

Семеро людей постраждали внаслідок нальоту російських БпЛА на Дніпро - мер

Внесок Бельгії у збереження миру в Україні полягатиме в наданні повітряних і морських сил й підготовці військових – де Вевер

Мелоні підтвердила виключення можливості відправлення італійських військ в Україну

Ворожі БпЛА пошкодили житлову багатоповерхівку й спричинили пожежі у Дніпрі – ОВА

Зеленський про домовленості в Парижі: важливо, що сьогодні є ґрунтовні документи коаліції

Макрон заявив, що кілька тисяч французьких військових можуть бути розгорнуті в Україні після припинення вогню - ЗМІ

Україна у 2025 році відкрила 19 нових ринків для експорту агропродукції - Держпродспоживслужба

Санчес обговорить з політичними партіями, як саме Іспанія сприятиме гарантіям безпеки для України

Мерц: Нам доведеться йти на компроміси, але ми намагатимемось досягти найкращого

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА