Інтерфакс-Україна
08:32 26.10.2019

Україна перейде на зимовий час у ніч на неділю

1 хв читати
Україна перейде на зимовий час у ніч на неділю

У ніч на 27 жовтня Україна перейде на зимовий час, стрілки годинника необхідно перевести о 3:00 на годину назад, повідомила прес-служба міністерства економіки.

"В останню неділю жовтня, вночі з 26 на 27 жовтня, в Україні скасовується літній час. 27 жовтня о 4 (третій) годині за київським часом стрілки необхідно буде перевести на 1 (одну) годину назад", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, таке рішення діє відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 13 травня 1996 року № 509 "Про порядок обчислення часу на території України".

 

ОСТАННЄ

Попри зусилля DOGE, федеральні витрати США зросли на $154 млрд після інавгурації Трампа — ЗМІ

Трамп відкритий до угоди з Китаєм – Білий дім

США і Україна провели напружені переговори щодо доступу до корисних копалин – ЗМІ

Спецпредставник США Келлог: Стаття в "Times" спотворює мої слова щодо розподілу зон відповідальності в Україні

Європа протягом кількох тижнів надасть Трампу план безпекових гарантій для України, сподівачись ними переконати Трампа – ЗМІ

У Нацгвардії пояснили, чому ім’я Кротевича зникло з указу про орден Богдана Хмельницького II ступеня

Речниця Білого дому: перебування Віткоффа в Росії є кроком до мирних переговорів

Андрій Єрмак провів розмову з радниками Президентів Франції та Прем'єр-міністра Великої Британії

Голови МЗС України та Естонії обговорили протидію російському тіньовому флоту

Сибіга провів переговори з міністрами десяти африканських країн на форумі в Анталії - МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА