13:24 26.10.2019

Студенти Львівського університету ім. І. Франка зможуть проходити практику в ДБР

1 хв читати
Студенти Львівського університету ім. І. Франка зможуть проходити практику в ДБР

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба і ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник 25 жовтня уклали договір про співпрацю між ДБР та вишем.

Як повідомила прес-служба Держбюро в суботу, цей документ дасть змогу залучати науково-консультативну підтримку та проводити спільні заходи в рамках задекларованого співробітництва. Крім того, студенти університету зможуть пройти практику в ГБР.

"Тепер співпраця, яка була раніше, оформлена офіційно. Але я переконаний, що цей крок лише закріплює ті добрі, професійні відносини, які існують між нами. І надалі ми будемо вдячні за співпрацю в аналізі та розробці нормативно-правових актів, проведення наукових досліджень, конференцій, підвищення кваліфікації співробітників ДБР", - прокоментував Труба.

Відповідаючи на запитання студентів, він вказав на певні недоліки наявної законодавчої бази.

"Ми починали свою роботу з дуже слабким законодавством, яке не дозволяло нам розвиватися. Поки що виправлено помилку, яка не дозволяла нам з самого початку створити оперативні підрозділи. Водночас новий склад Верховної Ради проголосував у першому читанні за професійний, потужний законопроект про діяльність ДБР, який зніме багато перешкод. Ми сподіваємося на оперативне ухвалення цього законопроекту", - наголосив директор Держбюро.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА