Інтерфакс-Україна
08:58 28.10.2019

У Китаї стався потужний землетрус

1 хв читати
У Китаї стався потужний землетрус

Землетрус магнітудою 5,7 стався в повіті Сяхе Ганьнань-Тибетського автономного округу провінції Ганьсу (Північно-Західний Китай) у понеділок, 28 жовтня, повідомляє агентство Сіньхуа.

Зазначається, що поштовхи відчувалися в 1:56 понеділка за місцевим часом (19:56 неділі за київським часом).

Як передає агентство, в результаті підземного поштовху і наступних афтершоків ніхто не постраждав. Однак поштовхи викликали паніку в повіті, багато жителів вибігли на вулиці.

Місцева влада селищ повіту оцінює наслідки землетрусу, який відчувався також у містах Тяньшуй і Ланьчжоу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Київтеплоенерго", готуючись до зими, відремонтувало понад 560 водогрійних котлів

Зеленський привітав прем'єра Норвегії з результатами виборів та подякував за підтримку

Велика Британія профінансує та виробить тисячі далекобійних дронів для України – міністр оборони

Пісторіус на "Рамштайні": Німеччина започаткує нову ініціативу "deep strike" та посилить підтримку закупівлі безпілотників дальньої дії

Перші пускові установки двох систем Patriot, які Німеччина зобов'язалася поставити, вже передані Україні - Пісторіус

Розпочалося 30-те засідання у форматі "Рамштайн"

Укроборонпром посів 16 місце за динамікою росту серед оборонних компаній світу - гендиректор

Свириденко передала місії МВФ лист із запитом про нову програму співпраці

В РФ бояться повернення додому учасників війни в Україні – ЗМІ

Сибіга привітав Бербок: Генасамблея ООН має лишатися активною силою міжнародного миру і безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА