Інтерфакс-Україна
07:21 29.10.2019

На кордоні з Росією затримано розшукуваного за наркотики та службове підроблення

1 хв читати
На кордоні з Росією затримано розшукуваного за наркотики та службове підроблення

У пункті пропуску Гоптівка (Харківська обл) прикордонники затримали громадянина України, який повертався з Росії і перебував у розшуку.

"Чоловіка підозрюють у скоєнні злочинів, відповідальність за які передбачена ст. 307 (незаконне виробництво, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів) та ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України", - повідомляє прес-служба Східного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Прикордонники передали затриманого співробітникам компетентних правоохоронних органів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чотири дитини загинули в пожежі на Черкащині, матері повідомлено про підозру

Зеленський підписав закон щодо перепоховання загиблих військовослужбовців, які захищали Україну

Глава МЗС Латвії наголосила на необхідності трансатлантичної єдності для досягнення сталої угоди щодо миру в Україні

Корнієнко та заступниця генсекретаря НАТО Шекерінська обговорили посилення військової допомоги Україні

НКРЕКП закликала учасників ринку інформувати стосовно труднощів з приєднанням генеруючих установок до мереж

Качка щодо заяв Орбана про фіндопомогу Україні: Позиція Угорщини не змінилася, ми послідовно працюємо з ЄС

У Києві судитимуть чоловіка за зґвалтування та розбійні напади на жінок

В Нідерландах скасували концерт пропутінської співачки Леонської – МЗС України

Найближчі два дні Україну чекає сира прохолодна погода, місцями з туманами та невеликими дощами

Поліція Києва інформує про ймовірне мінування ряду об’єктів, в тому числі будівлі суду, де розглядається справа детектива НАБУ Магомедрасулова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА