Інтерфакс-Україна
14:25 29.10.2019

Нова українська школа реалізує системний підхід до вивчення іноземних мов - Міносвіти

2 хв читати
Нова українська школа реалізує системний підхід до вивчення іноземних мов - Міносвіти

У Міністерстві освіти і науки України наголошують, що впроваджують системний підхід до вивчення іноземних мов у новій українській школі, повідомила головний спеціаліст департаменту загальної, середньої та дошкільної освіти Міносвіти Оксана Коваленко.

"Недостатньо змінити тільки стандарти, внести точкові зміни до програми, підготувати нові підручники з новими підходами або провести якісь тренінги для вчителів... З новою українською школою у нас з'явилася можливість зв'язати все це в певну систему: і підготовку вчителя, і підручники, і стандарти, і програми", - сказала вона під час круглого столу "Чи знатимуть діти іноземні мови після закінчення нової української школи?", організованого Інститутом Горшеніна і Британською радою в Україні у вівторок у Києві.

Коваленко наголосила, що основним завданням було також зорієнтувати освітнє співтовариство на те, що іноземна мова - це не тільки знання, а й уміння, які дитина має представити суспільству після навчання в школі. "Знання мов - це необхідність для того, щоб просуватися по життю, будувати кар'єру, бути мобільним, відкривати для себе світ", - додала Коваленко.

За її словами, важливим питанням зараз є підготовка вчителя, яка допоможе йому освоїти сучасні технології, підходи і методику вивчення іноземних мов, які є єдиними в усьому світі. "Саме тому минулого року ми спільними зусиллями провели підготовку вчителів іноземних мов, які почали викладати в першому класі. Це була наймасштабніша підготовка вчителів", - пояснила вона.

У свою чергу керівник програм англійської мови Британської ради в Україні Саймон Етертон зазначив, що коли Британську раду попросили підтримати програму нової української школи, вони зробили це із задоволенням. Зокрема, вони підготували 17 тис. вчителів англійської мови до нової методології у співпраці з колегами з Французького інституту, Гете-інституту Goethe-Institut (Німеччина) і Міносвіти України. За його словами, наразі триває робота з підготовки вчителів другого і третього класів.

"У цій реформі ми зосереджуємося не тільки на умовах і цілях, а на потребах дітей. Нова українська школа робить акцент на ідеї того, що необхідно допомогти всім дітям вчитися... Цей акцент на потреби дітей є дуже важливим", - сказав у свою чергу аташе з питань співробітництва в галузі французької мови Посольства Франції в Україні Фабріс Пето.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Негода в Харкові: Троє постраждалих через обвал даху, одна жінка загинула від падіння дерева

Зеленський: Ми робимо все, щоб Україна отримала якнайбільше засобів для збиття дронів, для збиття ракет

Зеленський після зустрічі з Умєровим анонсував зміни в державних інституціях найближчим часом

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА