Інтерфакс-Україна
16:44 30.10.2019

СБУ вивела із ОРДЛО цінного свідка злочинів збройної агресії РФ в Україні

1 хв читати
СБУ вивела із ОРДЛО цінного свідка злочинів збройної агресії РФ в Україні

Служба безпеки України (СБУ) у результаті проведення спецоперації вивела на підконтрольну українській владі територію колишнього представника спецпідрозділу так званого Центру спеціальних операцій МДБ ДНР.

"Чоловік став свідком злочинів терористів, зокрема незаконного утримання та тортур полонених військовослужбовців Збройних сил України, а також протиправної діяльності російських спецслужб. Згодом він виявив готовність залишити ОРДЛО для надання українським контррозвідникам цієї інформації", - повідомляє прес-центр СБУ в середу.

Так, правоохоронці з'ясували, що колишній учасник незаконних збройних формувань (НЗФ) не брав безпосередньої участі у бойових діях, не коїв інших тяжких і особливо тяжких злочинів. Зазначається, що структуру так званого МДБ ДНР створили спецслужби РФ і повністю її контролюють.

"Суд, який врахував надану інформацію та допомогу слідству, звільнив його від кримінальної відповідальності", - йдеться у повідомленні.

Служба безпеки України провела спецоперацію та вивела із тимчасово окупованої території Донеччини колишнього представника так званого Центру спеціальних операцій МДБ ДНР.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

Росія вночі атакувала об’єкти портової інфраструктури в Чорноморську, загинула одна людина - АМПУ

Омбудсмена Лубінця звинувачують у плагіаті в дисертації, але цього недостатньо для позбавлення ступеня

В Чернігівській області двоє людей загинуло, ще двоє зазнали поранень через ворожі атаки дронів

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати цивільні, які постраждали на ТОТ, - Кабмін

Ворог вночі вдарив по промислових об’єктах Одещини: один загиблий, двоє поранених

ППО знешкодила 106 зі 131 БпЛА, зафіксовано влучання на 15 локаціях

ДСНС: За добу на Харківщині внаслідок обстрілів загинув мирний житель, 14 постраждали, ліквідовано чотири пожежі

Генштаб зафіксував впродовж доби 151 бойове зіткнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА