Інтерфакс-Україна
07:49 31.10.2019

САП оголосив вирок у справі судді Апеляційного суду Дніпропетровської області

1 хв читати
САП оголосив вирок у справі судді Апеляційного суду Дніпропетровської області

Антикорупційний суд України оголосив вирок у справі судді Апеляційного суду Дніпропетровської області за неподання декларацій, повідомили в прес-службі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

"30 жовтня 2019 Вищим антикорупційним судом оголошено обвинувальний вирок судді апеляційного суду Дніпропетровської області Надії Посунся за фактом неподання декларацій особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції", - йдеться в повідомленні на сайті САП у середу ввечері.

Колегія антикорупційного суду повністю підтримала позицію начальника 6 відділу САП Сергія Козачини і прокурора 6 відділу САП Андрія Касьяна і визнала суддю винною в скоєнні злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України.

Суд призначив затриманій покарання у вигляді 51 тис. грн штрафу (3 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) з позбавленням права займати державні посади (окрім виборних) протягом року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц: Коаліція охочих проведе зустріч у вівторок

У Києві відкрилася виставка 13-го етапу артмарафону "Покоління війни"

Російського залізничного сполучення через окуповану частину Запорізької області більше немає - Андрющенко

Макрон: Основною гарантією безпеки є українська армія – ЗМІ

РФ вдарила по нафтопереробних та газових об’єктах Полтавської області – Міненерго

Готовність США стати гарантом безпеки України змінює риторику про зупинку війни за будь-яку ціну на визнання, що РФ треба стримувати силою - Кондратюк

Кабмін запустить в 2025р програму "Авто-для-Захисника" - проєкт програми дій уряду

У Кременчуку після ворожій атаки знаходять нерозірвані касетні боєприпаси – мер

Апеляційна палата ВАКС скасувала арешт майна ЗЗФ, НЗФ та Покровського ГЗК групи "Приват" - ЗМІ

Кабмін має подати до Ради законопроєкт про накопичувальну пенсійну систему кінця 2025р - програма дій уряду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА