Інтерфакс-Україна
12:00 02.11.2019

Глава Міненерго США відмовився давати свідчення конгресменам у закритому режимі - ЗМІ

2 хв читати
Глава Міненерго США відмовився давати свідчення конгресменам у закритому режимі - ЗМІ

Міністр енергетики США Рік Перрі, який залишив цю посаду наприкінці року, відмовляється давати свідчення конгресменам, що провадять процедуру імпічменту, у палаті представників США в закритому режимі, пише в суботу газета The Hill з посиланням на заяву прес-секретаря відомства Шайлін Гайнс.

"Міністр не братиме участі у таємному допиті, де не може бути присутнім адвокат. Якщо (конгресмени - ІФ) комітету зацікавлені в проведенні серйозного розгляду, вони можуть направити на розгляд міністру запрошення взяти участь у відкритому слуханні, свідками якого можуть бути американці, і де зможе бути присутнім адвокат із міністерства", - йдеться в її заяві.

Перрі за розкладом має виступити на слуханнях у Конгресі США за закритими дверима 6 листопада.

Цього дня до конгресменів у палаті представників мають з'явитися й інші співробітники адміністрації - виконувач обов'язків директора Управління з питань управління та бюджету Рассел Воут, радник у Держдепартаменті США Ульріх Брехбул, а також виконувач обов'язків заступника державного секретаря США з політичних питань Девід Гейл.

Перрі - один із членів адміністрації Трампа, що активно контактував з українською владою. Конгресмени-демократи наразі вивчають ці контакти, оскільки вважають, що вони можуть стати приводом для оголошення імпічменту Трампу. На думку демократів, президент міг зловжити владою, намагаючись чинити тиск на Київ і змусити українську сторону провести розслідування щодо сина політичного опонента - колишнього віце-президента США Джо Байдена.

Очікується, що він залишить свою посаду 1 грудня.

ОСТАННЄ

Україна готова до переговорів, але не до капітуляції та визнання окупації Криму – Свириденко про зустріч у Лондоні

Зеленський про російські удари: якщо таку форму терору застосовують росіяни, то інші терористи теж можуть перейняти її

У харківській лікарні помер поранений під час масованої атаки напередодні - Синєгубов

Завод з виробництва дронів в Татарстані було атаковано, "місцями вдало" – ЦПД

В Україні в найближчі дві доби - прохолодна погода з дощами, місцями грози

У Львівській області через пожежу сухостою згоріли 11 дачних будинків

Автомобіль підірвався на міні в Балаклії, водій загинув

Кількість постраждалих внаслідок російської атаки на автобус у Марганці зросла до 43

Політ літака над Львовом став першим з початку повномасштабного вторгнення - Мінрозвитку

КНР відкидає звинувачення Києва щодо залучення китайських компаній до виробництва товарів військового призначення для РФ – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА