Інтерфакс-Україна
13:29 04.11.2019

Захист Дубневича подав апеляцію на рішення ВАКС про заставу в 100 млн грн

2 хв читати
Захист Дубневича подав апеляцію на рішення ВАКС про заставу в 100 млн грн

Захист народного депутата України Ярослава Дубневича (група "За майбутнє") подав апеляційну скаргу на рішення Вищого антикорупційного суду про запобіжний захід у вигляді застави сумою 100 млн грн.

"Щойно подали апеляційну скаргу", - сказав агентству "Інтерфакс-Україна" адвокат Дубневича Станіслав Пелюк.

За його словами, дата розгляду апеляції поки що не відома.

Водночас, як відомо, прокуратура має ще чотири дні для подання апеляції на рішення суду.

Раніше ВАКС обрав для Дубневича запобіжний захід у вигляді застави в 100 млн грн, відмовивши у клопотанні прокуратури, яка просила суд обрати для народного депутата запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави.

Згідно з рішенням суду, застава має бути внесена протягом п'яти днів. Якщо цього не буде зроблено, то прокуратура повинна буде звернутися до суду з клопотанням про обрання нового запобіжного заходу, оскільки раніше обраний не було виконано.

Як повідомлялося, Дубневича підозрюють у кримінальному злочині, передбаченому ч.5 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Як стверджує САП, Дубневич скористався своїм статусом народного депутата та голови транспортного комітету парламенту, щоб у змові з керівниками імовірно підконтрольних йому підприємств отримати неправомірну вигоду розміром понад 93 млн грн на угоді з постачанням комплектуючих для "Укрзалізниці". Колишньому главі транспортного комітету ВР загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі.

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури просив суд обрати підозрюваному нардепу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на термін 60 днів з альтернативою внесення застави в 93 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Європі продовжує діяти російська мережа агентів і "культурних" організацій, направлених на поширення пропаганди про Захід та Україну – ЗМІ

Шмигаль вважає погодження ЄС створення механізму SAFE надзвичайно потрібним й нагальним рішенням

За моніторинг та зрив західної військової підтримки України у ГРУ РФ відповідає спецпідрозділ хакерів – Міноборони Нідерландів

Туск: корабель "тіньового флоту" РФ здійснював підозрілі маневри біля енергокабелю між Польщею та Швецією

Страти росіянами українських військовополонених набули системного характеру, що вказує на політику, схвалену вищим керівництвом Росії - МЗС

Під загрозою індоктринації перебувають 1,6 млн дітей на тимчасово окупованих територіях – віцеспікер Ради

Кабмін розширив повноваження Мінветеранів в сферах підтримки інтересів ветеранів та членів їхніх родин

Міноборони відновило постачання авіаційного пального від іноземних партнерів для потреб Сил оборони

РФ відмовляється підписувати угоду про відкрите море через економічні інтереси в Арктиці - Greenpeace

Ворог дроном атакував ферму у Семенівській громаді Чернігівської області, загинув працівник ферми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА