Інтерфакс-Україна
20:56 04.11.2019

Бойовика "ЛНР" засудили до восьми років позбавлення волі

1 хв читати
Бойовика "ЛНР" засудили до восьми років позбавлення волі

 

Київ. 4 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Бойовика терористичної організації "ЛНР", раніше затриманого контррозвідкою Служби безпеки України, було засуджено до восьми років позбавлення волі.

Як повідомляє прес-центр СБУ, уродженець Дніпра приєднався до незаконних збройних формувань у травні 2014 року. Він отримав бойову і спеціальну підготовку під керівництвом російських інструкторів у тренувальному таборі в Бєлгороді, РФ. Після цього протягом п'яти років він брав участь у бойових діях проти української армії, зокрема в боях біля Зоринська, Перевальського, Сентянівки, Бахмутки, Жолобка, Сокольників та Дебальцевого.

Бойовика затримала контррозвідка спільно з військовослужбовцями ЗСУ в березні 2019 року. Він надав слідчим відомості про вчинення вбивств, тортур, розбійних нападів, грабежу і мародерства учасниками незаконних збройних формувань.

Лисичанський міський суд Луганської області визнав бойовика винним за ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у терористичній організації). Вирок набув чинності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З Польщі до Києва їде 400 генераторів різних типів - посол

Громадянка України затримана в Берліні на підозрою в шпигунстві на користь РФ

Голова МЗС Данії Расмуссен: Відмова Трампа від застосування військової сили в Гренландії позитивна, але проблема не зникла

Туреччина, Індонезія, Єгипет, Саудівська Аравія, Пакистан, Йорданія, Катар і ОАЕ заявили про рішення вступити до Ради миру Трампа

Збитки від застрахованих катастроф у 2025 р. склали $129 млрд, з яких 78% припадає на США

В Офісі президента немає опалення і просять не використовувати електрообігрівачі – радниця керівника

Загибель Брехта на об’єкті, де він керував ремонтами, свідчить про нього як про справжнього лідера – НР "Укренерго"

СБУ та ОГП викрили першого заступника голови однієї з райдержадміністрацій Києва на "ухилянтських схемах"

Близько 30% опитаних виробників зброї вже зареєструвалися в службі експортного контролю - Українська рада зброярів

Підприємства Порошенка за минулий рік встановили 100 МВт балансуючої потужності, заявив політик

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА