Інтерфакс-Україна
11:04 05.11.2019

З Київської області від початку року здійснено екстрадицію 13 осіб, що перебували в міжнародному розшуку

1 хв читати
З Київської області від початку року здійснено екстрадицію 13 осіб, що перебували в міжнародному розшуку

Прокуратура Київської області повідомляє про видачу з початку року компетентним органам іноземних держав на запити про екстрадицію 13 осіб, що перебували в міжнародному розшуку.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, загалом поточного року було проведено понад 40 екстрадиційних перевірок за запитами іноземних держав про екстрадицію. Наразі завершено 16 перевірок, матеріали за якими направлено до уповноважених органів України для ухвалення відповідних рішень.

Від початку року організовано виконання 83 звернень іноземних держав про надання правової допомоги, при тому, що за весь минулий рік таких було лише 62. Із них - сім доручень у порядку перейняття п'яти кримінальних проваджень для здійснення компетентними органами однієї держави розслідування з метою притягнення особи до кримінальної відповідальності за правопорушення, вчинені на території іншої держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський готується до зустрічі з американською переговорною командою у Берліні

"Примари" ГУР вполювали дві дороговартісні РЛС окупантів в Криму

Перші іноземні добровольці прибули у ББпС "Спалах" – Сухопутні війска

Через ворожі удари у Запоріжжі травмовано десять людей, в тому числі дитина та співробітники ДСНС і Патрульної поліції

У Кремлі наполягають на неприйнятності корективів щодо територіальних питань у мирній угоди з Україною

В Австралії вже 12 загиблих внаслідок теракту - ЗМІ

Зеленський у п’ятницю відвідає з візитом Польщу

США запропонували компроміс по Донбасу у вигляді відходу ЗСУ та незаходу на цю територію військових РФ – Зеленський

Невеликий мокрий сніг, на дорогах ожеледиця очікуються на значній території Україні у понеділок

Зеленський: у разі провалу цих переговорів треба брати себе в руки, знаходити інший шлях і знов робити все, щоб війна закінчилась

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА