16:26 05.11.2019

В Ужгородському університеті відновився навчальний процес після спалаху дифтерії

1 хв читати
В Ужгородському університеті відновився навчальний процес після спалаху дифтерії

В Ужгороді відновить навчальний процес медичний факультет №2 Ужгородського національного університету, на якому раніше було зафіксовано спалах дифтерії.

Як повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради, рішення було ухвалено на позачерговому засіданні протиепідемічної комісії.

Зазначається, що ситуація в місті стабілізувалася.

"Минуло 1,3 максимальних інкубаційних періоди без виявлення нових випадків захворювань на дифтерію (з 24 жовтня 2019), що є ознакою локалізації спалаху", - йдеться в повідомленні.

З огляду на це було ухвалено рішення відновити навчальний процес на закритому раніше на карантин факультеті. Водночас зберігаються обмеження - студенти, які не надали документи про вакцинацію, будуть не допущені до клінічних баз. Крім того, керівництву УжНУ порекомендували розробити механізми зарахування іноземних студентів із документально підтвердженими даними про вакцинацію, а українських абітурієнтів зобов'язати надавати форму 063-О (карту профілактичних щеплень).

Як повідомлялося, 11 жовтня один із студентів медичного факультету №2 Ужгородського університету звернувся до лікарні, де у нього діагностували дифтерію. Після цього з таким самим діагнозом було госпіталізовано ще 15 учнів ВНЗ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА