20:36 05.11.2019

Вісімсот прокурорів ГПУ в середу пройдуть тестування на загальні здібності й навички

2 хв читати
Вісімсот прокурорів ГПУ в середу пройдуть тестування на загальні здібності й навички

У середу, 6 листопада, розпочнеться другий етап атестації прокурорів Генеральної прокуратури України (ГПУ) - тестування на загальні здібності й навички.

"До складання іспиту допущено 795 прокурорів ГПУ, які успішно пройшли тестування на знання та вміння у застосуванні закону та відповідність здійснювати повноваження прокурора. Вони складатимуть іспит згідно із затвердженим раніше графіком", - повідомляє прес-служба Генпрокуратури у вівторок.

Тестування на загальні здібності й навички складається з двох блоків: абстрактно-логічного та вербального, кожен з яких передбачає 30 запитань. За допомогою адаптивного механізму система обирає кожне наступне запитання з урахуванням індексу складності попереднього. Отже, у разі надання правильної відповіді на запитання, наступне буде запропоновано з підвищеним рівнем складності. Це забезпечує більш точне вимірювання здібностей кожного респондента.

"Тестування відбуватиметься на комп’ютерах, які не підключені до мережі інтернет. Робочі місця для тестування обиратимуть прокурори, які проходять тестування, самостійно", - йдеться в повідомленні.

На вербальний блок виділено вісім хвилин, на абстрактно-логічний - 20 хвилин.

"Водночас варто зосереджуватись на правильності відповідей, а не на тому, щоб пройти їх усі. Важливо, що в кожному запитанні лише одна правильна відповідь, крім деяких завдань вербального тесту, де потрібно обрати два варіанти, про що буде окремо повідомлено в умові завдання. Можна пропускати запитання, не надаючи жодної відповіді, але до цього завдання не можна буде повернутися пізніше", - зазначили в Генпрокуратурі.

Результати кожного блоку підраховуються за допомогою стандартизованих балів за шкалою від 55 до 145 балів. Остаточна кількість балів за тестування на загальні здібності й навички виводиться шляхом підрахунку середнього арифметичного за результатами обох блоків.

"Прокурори, які наберуть потрібну кількість балів (прохідний бал - 93), будуть допущені до третього етапу атестації, який відбуватиметься у формі співбесіди й включатиме в себе виконання ситуаційного завдання", - розповіли у відомстві.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У центрі Києва відбулася хода у пам'ять про перших загиблих на Майдані

Контррозвідка СБУ викрила привласнення понад 32 млн грн бюджетних коштів під час виконання державного оборонного замовлення

У будівлі Львівської ОДА триває голодовка лідерів профспілки шахтарів - Волинець

Фігуранта севастопольської групи у справі "Хізб ут-Тахрір" Ваітова звільнили з російської колонії - ЗМІ

Новий міжнародний аеропорт розпочав роботу на Червоному морі

Мінкультури запустило новий інструмент комунікації зі стейкхолдерами

Суддю окупаційного російського суду в Криму засудили до 12 років позбавлення волі за державну зраду

Разумков з робочою поїздкою відвідає три області на півдні України

Зеленський поклав квіти до пам'ятників Шевченку та Грушевському

Дві людини постраждали внаслідок вибуху гранати у квартирі в Дніпрі - поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА