11:17 06.11.2019

Зеленський створив Раду з питань свободи слова та захисту журналістів - указ

1 хв читати
Зеленський створив Раду з питань свободи слова та захисту журналістів - указ

Президент України Володимир Зеленський своїм указом (№808/2019) постановив утворити Раду з питань свободи слова та захисту журналістів як консультативно-дорадчий орган при президенті.

Відповідно до оприлюдненого в середу вранці на сайті президента указу, Зеленський постановив утворити цю раду "з метою забезпечення дотримання конституційного права на свободу слова, налагодження ефективної взаємодії державних органів, засобів масової інформації, інститутів громадянського суспільства, зокрема щодо запобігання перешкоджанню законній професійній діяльності журналістів...".

Цим самим указом президент постановив затвердити положення про Раду з питань свободи слова та захисту журналістів і її персональний склад.

Крім цього, Зеленський постановив визнати такими, що втратили чинність указ його попередника на цій посаді Петра Порошенка від 23 лютого 2016 року №61 "Про Раду з питань захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова" і супутні йому.

Згідно з доданим положенням про персональний склад Ради з питань свободи слова та захисту журналістів, її секретарем, за згодою, призначається громадський діяч Вадим Міський, а членами - відомі юристи, редактори, журналісти, продюсери та громадські діячі, серед яких Наталія Влащенко, Павло Єлізаров, Світлана Остапа, Сергій Toмілeнко та деякі інші.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА