16:44 06.11.2019

Lufthansa скасовує 1,3 тис. авіарейсів через страйк

1 хв читати
Lufthansa скасовує 1,3 тис. авіарейсів через страйк

Німецька авіакомпанія Lufthansa скасує в четвер і у п'ятницю загалом близько 1,3 тис. авіарейсів через страйк своїх бортпровідників і пілотів.

"Буде виконано 2,3 тис. з 3 тис. (7 листопада), і 2,4 тис. з 3 тис. (8 листопада) авіарейсів (концерну - ІФ) Lufthansa Group", - ідеться у Twitter-акаунті прес-служби Lufthansa.

Пасажирам рекомендують заздалегідь перевіряти статус авіарейсів на офіційному сайті авіакомпанії. Очікується, що незручності стосуватимуться майже 200 тис. осіб.

Раніше цього тижня профспілка бортпровідників UFO оголосила, що розпочне в четвер 48-годинний страйк, який стосуватиметься переважно авіарейсів Lufthansa з Німеччини.

У п'ятницю біля головного офісу Lufthansa поблизу аеропорту Франкфурта-на-Майні заплановано масову демонстрацію бортпровідників.

Учасники страйку мають намір висловити невдоволення відмовою керівництва авіакомпанії проводити переговори про підвищення зарплат бортпровідників.

Раніше в середу суд із трудових спорів у Франкфурті-на-Майні відмовив керівництву Lufthansa у їхній вимозі впровадити судову заборону на проведення страйку й визнав законним запланований страйк бортпровідників.

Наприкінці жовтня співробітники чотирьох авіакомпаній, що входять до групи Lufthansa, - компаній Eurowings, Germanwings, SunExpress і CityLine - провели страйк, тоді було скасовано рейси в аеропортах Берліна, Гамбурга, Мюнхена, Франкфурта-на-Майні, Дюссельдорфа, Кельна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА