Інтерфакс-Україна
20:41 06.11.2019

НАБУ відкрило справу проти Кличка та двох його заступників за скаргою неназваної особи, мер не заперечує проти перевірки

1 хв читати
НАБУ відкрило справу проти Кличка та двох його заступників за скаргою неназваної особи, мер не заперечує проти перевірки

Національне антикорупційне бюро відкрило провадження стосовно мера Києва Віталія Кличка та його двох заступників, при цьому сам міський голова столиці впевнений у безперспективності справи й не заперечує проти проходження перевірки, повідомляється на його офіційному сайті в середу.

"Неназваний скаржник - фізична особа - звернувся до суду, щоб той зобов'язав НАБУ відкрити провадження ... Перспективи ця справа не має, я впевнений. І мені дуже смішно, що там ідеться ще і про нібито зраду. Нехай перевіряють!" - сказав Кличко в ефірі телеканалу "Україна" в середу.

При цьому мер Києва вважає, що інформації про відкриття цього провадження в інформаційному просторі штучно надається сенсаційний характер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Станцію "Вокзальна" в Києві тимчасово зачинили через виявлену підозрілу коробку

Станцію "Вокзальна" в Києві тимчасово зачинили через виявлену підозрілу коробку – КМДА

Суд закрив справу про напад на журналістів "Схем" в Укрексімбанку

Сибіга провів зустріч із тайським колегою, поінформував про прагнення України до миру

Зеленський очікує від Умєрова доповіді щодо підготовки до зустрічі з партнерами в Європі

Потрібен тиск, щоб нарешті у Москві сприйняли, що їхню війну необхідно завершувати - Зеленський

Сибіга провів зустріч із тайським колегою, поінформував про прагнення України до миру

Зеленський і Макрон скоординували позиції напередодні розмови Трампа та Путіна

Пройшов випробування український дрон дальністю на 3 тис. км - Зеленський

Трамп готовий накласти санкції на РФ якщо розмова з Путіним "не пройде добре" – Білий дім

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА