Інтерфакс-Україна
12:38 07.11.2019

Авіакомпанія "Мотор Січ" скасовує більшість рейсів із Києва до Одеси та Львова

1 хв читати
Авіакомпанія "Мотор Січ" скасовує більшість рейсів із Києва до Одеси та Львова

Авіакомпанія "Мотор Січ" скасовує більшість рейсів із Києва до Одеси та Львова, зосереджуючись на польотах із Запоріжжя до Києва та Мінська (Республіка Білорусь).

Згідно з інформацією на сторінці авіакомпанії у Facebook, до Києва рейси виконуватимуться двічі на день, до Мінська - чотири рази на тиждень.

Як уточнили агентству "Інтерфакс-Україна" в авіакомпанії, рейси з Києва до Одеси та Львова скасовано з 9 листопада по 20 грудня. При цьому кількість рейсів із Запоріжжя до Києва і Мінська подвоюється.

Авіакомпанія "Мотор Січ" є структурним підрозділом ПАТ "Мотор Січ" (Запоріжжя) - підприємство з розробки, виробництва, ремонту та обслуговування авіаційних газотурбінних двигунів для літаків і вертольотів, а також промислових газотурбінних установок.

Нині авіакомпанія оперує флотом із дев'яти літаків, здійснюючи регулярні пасажирські міжнародні та внутрішні рейси, пасажирські та вантажні чартерні рейси, а також спеціальні рейси, що забезпечують діяльність головного підприємства.

Базовим аеропортом авіакомпанії є міжнародний аеропорт "Запоріжжя".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вночі 2 лютого температура знизиться до 18-23° морозу, у північній частині та на Харківщині 22-27°, місцями 30° - Укргідрометцентр

У Генштабі ЗСУ повідомили про ураження ремонтної бази, пунктів управління БпЛА та інших військових об’єктів ворога

Кількість постраждалих у половому будинку в Запоріжжі зросла до шести осіб - ОВА

Гетманцев выступает за увольнение директора ГУ "НВМК" Пронюткина

Гетманцев виступає за звільнення директора ДУ "НВМК" Пронюткіна

Зеленський: наступні тристоронні зустрічі щодо досягнення миру в Україні призначено на 4 та 5 лютого в Абу-Дабі

РФ вдарила по пологовому будинку Запоріжжя, попередньо, вже двоє постраждалих

1-й корпус НГУ "Азов" заявив про незгоду із судовим рішенням, яке визнає незаконною передачу земель для НВМК

У Вінниці невідомий влаштував стрілянину по групі оповіщення ТЦК та СП

Росіяни масовано вдарили по Сумщині - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА