18:15 07.11.2019

Великі міста та їхні жителі найбільш уразливі перед екологічними катастрофами- експерт

1 хв читати
Великі міста та їхні жителі найбільш уразливі перед екологічними катастрофами- експерт

Інфраструктура та жителі великих міст найбільш уразливі перед екологічними проблемами різного роду, вважає завідувач відділення метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Балабух.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на прес-конференції в Києві експерти-екологи та активісти зійшлися на тому, що введення єдиної стратегії озеленення впирається у відсутність коштів та профільних експертів, однак співпрацювати з владою все-таки потрібно, адже інакше глобальних реформ не добитися.

"Те, як ведеться "зелене господарство" у нас - просто неприпустимо. У містах України має бути не лише сіра інфраструктура, зелена і блакитна інфраструктури мають працювати з нею у зв’язці", - заявив ландшафтний архітектор Семен Поломаний.

За словами експертів, через відсутність цілісної системи охолодження, середня температура в Україні зростає вдвічі швидше, ніж у середньому в Європі.

"Тенденція підвищення температури через "острови тепла" у великих містах тільки посилюється. Тому зростає кількість опадів, які набувають зливовий характер", - вважає Балабух.

Також експерти порушили тему функціонування каналізаційної системи, зокрема - Києва, яка просто не може впоратися з аномальною кількістю зливових опадів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА