Інтерфакс-Україна
21:18 07.11.2019

В Одесі на трамвайній зупинці невідомий залишив пляшку з ртуттю

1 хв читати
В Одесі на трамвайній зупинці невідомий залишив пляшку з ртуттю

Одеські правоохоронці проводять перевірку за фактом виявлення в громадському місці пляшки з ртуттю, повідомляє прес-служба поліції в Одеській області.

"Про підозрілий пакет в поліцію повідомили перехожі. Для перевірки на місце події були направлені фахівці вибухотехнічного управління і працівники ДСНС. В ході огляду з'ясувалося, що в пакеті знаходиться пляшка з речовиною, яке, за висновками рятувальників, є ртуттю", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що пляшку знайшли недалеко від зупинки громадського транспорту на вул.Маловського.

Зараз відомості за даним фактом зареєстровані у встановленому законом порядку. Поліцейські виявляють обставини, при яких небезпечна речовина опинилася в громадському місці, і особу, яка до цього причетна.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

САП: Касаційний суд лишив в силі вирок нардепу Сольвару

Рада гармонізувала українське та європейське законодавство e галузі ветеринарії

На Вовчанському напрямку українські воїни зупинили спробу ворожого штурму на мотоциклі та квадроциклах - 57 ОМПБр

Вирок екс-президенту Януковичу набрав законної сили – прокуратура

Шмигаль за результатами "Рамштайн" розповів про нові зобов'язання партнерів щодо підтримки України

Клименко відвідав Донеччину та Харківщину: заслухав доповіді про ситуацію на лінії фронту

Франція вимагає надійних гарантій безпеки для України, перш ніж обговорювати територіальні питання – ЗМІ

Рада планує запровадити системну підготовку громадян до національного спротиву

Зеленський обговорив з королем Нідерландів продовження оборонної допомоги Україні

в Україну з РФ та ТОТ повернулись 15 українців за процедурою взаємного возз’єднання сімей – зустріч Лубінця і Москалькової

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА