08:19 08.11.2019

Сенатори США просять Держдепартамент надати інформацію про сина Байдена і українську компанію Burisma

2 хв читати
Сенатори США просять Держдепартамент надати інформацію про сина Байдена і українську компанію Burisma

Голови комітетів Сенату з внутрішньої безпеки Рон Джонсон і урядових справ і фінансів Чак Грасслі направили лист держсекретареві США Майку Помпео з проханням надати докладну інформацію про сина колишнього віце-президента Джо Байдена - Хантера і українську енергетичну компанію Burisma, повідомляє The Hill.

У своєму посланні законодавці заявили, що хотіли б "краще зрозуміти, які дії, якщо такі мали місце, адміністрація Обами зробила для забезпечення того, щоб політичні рішення, щодо України і Burisma, не чинили неналежного впливу на зайнятість і фінансові інтереси членів сім'ї (Байдена - ІФ)".

Обидва сенатори також хочуть знати, чи просив Держдепартамент, щоб управління юридичного радника або генеральний інспектор департаменту розглянули "потенційні проблеми і конфлікти інтересів, пов'язані з роботою Хантера Байдена в Burisma, саме тоді, як віце-президент Байден, як повідомляється, виступав як вища посадова особа США в Україні? Якщо ні, то чому?"

Законодавці запросили будь-які записи держдепу за участі Хантера Байдена і Burisma Holdings, а також будь-яку документацію, пов'язану з діловими партнерами Байдена - Девоном Арчером і Крістофером Хайнцем.

Вони також хочуть знати, чи зустрічався Хантер Байден з тодішнім заступником держсекретаря Ентоні Блінкеном у 2015 році для "консультацій" і чи відбулася в березні 2016 року зустріч між Арчером і тодішнім держсекретарем Джоном Керрі.

Хантер Байден працював в раді директорів компанії Burisma, тоді як його батько займав пост віце-президента.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА