Інтерфакс-Україна
16:03 08.11.2019

Горбатюк оскаржив у суді своє звільнення

1 хв читати
Горбатюк оскаржив у суді своє звільнення

Екс-начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк оскаржив в Окружному адміністративному суді Києва (ОАСК) своє звільнення з посади та з органів прокуратури, повідомляється на сайті суду.

"Сергій Горбатюк оскаржує своє звільнення з посади начальника управління спеціальних розслідувань ГПУ та з органів прокуратури. Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду Києва. Зокрема, позивач просить суд визнати протиправним та скасувати указ про його звільнення та просить відновити його на посаді начальника управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України або на рівнозначній посаді в органах прокуратури", - йдеться в повідомленні суду.

Згідно з повідомленням, Горбатюк також просить стягнути з ГПУ на його користь середню заробітну плату за весь час вимушеного прогулу.

"Наразі вирішується питання про відкриття провадження за цим адміністративним позовом", - зазначають у суді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Попередньо семеро постраждалих, в тому числі двоє дітей, внаслідок влучання ворожого дрона в багатоповерхівку у Дніпрі – ОВА

Аварійні відключення застосовані через масовані ворожі атаки на енергетичну інфраструктуру - Міненерго

Російський дрон поцілив к багатоповерхівку у Дніпрі

Об'єкт енергетичної інфраструктури в Одеській області пошкоджено внаслідок атаки російських ударних дронів – ОВА

Кількість постраждалих внаслідок російського авіаудару по Харківській області зросла до 5 - поліція

Уряд на Раді безбар'єрності ухвалив рішення, які посилюють доступність послуг людям з обмеженими можливостями

Черевашенко призначений командувачем безпілотних систем ППО

Четверо постраждалих внаслідок ворожого авіаудару по передмістю Харкова

Припинення поставок російської нафти в Європу це питання часу – Зеленський

Зеленський зустрівся з діячами культури

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА