16:08 08.11.2019

Німеччина вручила пастору, який дав притулок активістам Майдану в 2013-2014, орден за заслуги

1 хв читати

Пастор лютеранської церкви Св. Катерини в Києві Ральф Гаска удостоєний найвищої нагороди для цивільних ФРН - хреста за заслуги на стрічці, повідомила посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен.

"Він допомагав людям на майдані Незалежності взимку 2013-2014 рр., виступав за їхнє право на мирний протест. Він перетворив кірху св. Катерини на притулок, місце спокою і в умовах небезпеки запобіг насильницькому протистоянню протестувальників і поліції, вставши між сторонами", - сказала посол на врученні ордена у п'ятницю в Києві.

Дипломат уточнила, що орден є найвищим цивільним визнанням ФРН заслуг перед суспільним благом і присуджується і громадянам Німеччини, і іноземцям за політичні, соціально-економічні та духовні здобутки, а також за особливі заслуги перед Німеччиною.

У свою чергу пастор подякував за таку нагороду та висловив сподівання на мир в Україні.

"Є німецька пісня, сенс якої можна передати так, що багато маленьких кроків і велика кількість людей можуть змінити світ. Ви і я можемо йти цим шляхом і досягти блага для світу. Нас об'єднує бажання миру для України. І я щиро бажаю всім українцям, щоб цей мир якомога швидше настав", - зазначив нагороджений.

Гаска був пастором церкви в Києві з 2009 року по 2015 рік.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА