17:47 08.11.2019

Зеркаль: МС ООН повністю відхилив усі заперечення РФ щодо юрисдикції - це повна перемога

2 хв читати
Зеркаль: МС ООН повністю відхилив усі заперечення РФ щодо юрисдикції - це повна перемога

Міжнародний суд ООН повністю відхилив усі заперечення Російської Федерації щодо юрисдикції у справі про застосування і тлумачення конвенцій про протидію расовій дискримінації та про боротьбу з фінансуванням тероризму, заявила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль.

"Вітаю всіх нас і всю Україну з цілковитою перемогою. Сьогодні суд повністю відхилив усі заперечення РФ - з мінімальним рахунком 15 до 3, а іноді й одноголосно. Це рішення дає нам змогу рухатися разом із судом далі та доводити всій світовій спільноті факти порушення РФ міжнародного права, порушення прав людини", - сказала Зеркаль на брифінгу в Гаазі (Нідерланди) в п'ятницю.

"Ми дуже раді, що суд підтримав усі прохання України, ми рухаємося далі за повною програмою. У нас немає жодних обмежень", - наголосила вона.

Говорячи про те, як розвиватимуться події, заступник міністра зазначила, що суд розглядатиме позов по суті. "Суд має здійснити свій аналіз того, як він бачить, скільки часу має бути надано Російській Федерації для підготовки їхнього меморандуму, і прийняти протокольний наказ. Після цього Росія має подати свій меморандум, із викладенням своєї позиції... І після того вже відбудуться слухання", - сказала вона.

"Росія вперше відповідатиме за порушення міжнародного права і за порушення прав людини. Це вперше в історії, коли вони за це відповідатимуть", - резюмувала Зеркаль.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА