20:07 08.11.2019

Робоча група обговорила законопроект про соцзахист позбавлених свободи внаслідок збройної агресії проти України

2 хв читати
Робоча група обговорила законопроект про соцзахист позбавлених свободи внаслідок збройної агресії проти України

Робоча група з питань зниклих безвісти і заручників обговорила основні положення законопроекту "Про соціальний і правовий захист осіб, позбавлених свободи внаслідок збройної агресії проти України", напрацьованого Міністерством у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Як повідомляється на офіційному сайті глави держави в п'ятницю, чергове засідання групи відбулося в Офісі президента.

"Зокрема, робоча група обговорила особливості роботи міжвідомчої комісії, яка буде встановлювати факт захоплення людини і її звільнення. Від цього залежатиме надання тих чи інших гарантій і пільг цій категорії громадян. Також учасники обговорили положення про надання медичної допомоги, реабілітації, податкових пільг і правового захисту заручників з початку їх незаконного затримання", - йдеться в повідомленні.

Як зазначив адвокат Української Гельсінської спілки з прав людини Максим Тимочко, законопроект спрямований, зокрема, на зрівняння в соціальних правах цивільних заручників і військових. "Військових краще забезпечують. Усіх заручників і полонених повинні забезпечувати так, як це було в справі з українськими моряками. Це була адекватна реакція суспільства на захоплення людини, адекватна допомога. Чому це не робилося для всіх інших заручників і полонених українців - мені невідомо", - підкреслив він.

У робочій групі беруть участь родичі зниклих безвісти і заручників, представники Офісу президента, громадських організацій, Міністерства оборони, Міністерства соціальної політики, Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА