07:12 09.11.2019

Після рішення суду у боржників за житлово - комунальні послуги зможуть заарештувати майно і обмежити виїзд за кордон

2 хв читати
Після рішення суду у боржників за житлово - комунальні послуги зможуть заарештувати майно і обмежити виїзд за кордон

Після рішення суду, у громадян, які систематично не сплачують рахунки за житлово-комунальні послуги, зможуть заарештувати майно і обмежити виїзд за кордон, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"У Києві близько 5% споживачів системно не платять за житлово-комунальні послуги і накопичують суму боргу. Це близько 50 000 особових рахунків, які не платять усім виконавцям послуг і відмовляються реструктуризувати заборгованість. До таких боржників можуть бути застосовані санкції у вигляді арешту майна і обмеження виїзду за кордон", - йдеться в повідомленні на офіційному сайті КМДА в п'ятницю ввечері.

Про це заявив генеральний директор комунального концерну "Центр комунального сервісу" (ЦКС) Андрій Щербина.

"Ми системно інформуємо споживача про наявність боргу - надсилаємо повідомлення, телефонуємо тощо. Адже через сусіда-боржника страждає весь будинок, який не підключають до послуги. Ми намагаємося вирішити питання в досудовому порядку, але якщо вже справа дійшла до суду, то наслідками для споживача можуть стати арешт майна і заборона виїзду за кордон", - зазначив Щербина.

Фахівець також додав, що судові витрати розміром 1921 грн також покладаються на боржника. Крім суми основного боргу, на кожну послугу нараховуються 3% річних і втрати від інфляційних процесів за весь період прострочення боргу.

"У разі позитивного рішення суду, відбувається стягнення боргу в примусовому порядку. В першу чергу, на кошти боржника, шляхом їх арешту і списання з рахунків без згоди власника рахунку. У разі відсутності у боржника коштів та цінностей, достатніх для задоволення вимог, стягнення невідкладно накладається на майно, за умови перевищення суми боргу 83 тис. грн. Також законодавством передбачено, що суд може обмежити в праві виїзду за межі України боржника за невиконання судового рішення", - підсумував керівник ЦКС.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В ЄС готові обговорювати тимчасову відмову від патентів на вакцини проти COVID-19

Найближчим часом система відеомоніторингу Custody Records запрацює ще в п'яти регіонах

У Великій Британії зафіксовано найвищий за останні роки рівень смертності від алкоголізму

У Львівській області почали працювати дві мобільні групи з протидії домашньому насильству

Кличко поспілкувався з Блінкеном і Нуланд

ДБР розслідує загибель прикордонника на озері Тудорове в Одеській області

ВРП підтримує позицію Венеціанської комісії щодо необхідності законодавчого визначення критеріїв доброчесності членів Ради

Генсек ООН вітає готовність США на час відмовитися від патентів на вакцини від COVID-19

Блінкен попередив Київ, що корупція - загроза для демократії

Офіс генпрокурора отримав підтвердження інформації про затримання в Іспанії підозрюваного у вбивстві міліціонерів під час акцій протесту у 2014 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА