11:23 09.11.2019

Жителі ОРДЛО покладають відповідальність за війну на Донбасі на українську владу після Майдану

1 хв читати
Жителі ОРДЛО покладають відповідальність за війну на Донбасі на українську владу після Майдану

Майже всі жителі окремих районів Донецької та Луганської областей (96,2%) покладають відповідальність за конфлікт на Донбасі на українську владу після Майдану, тоді як на Росію покладають відповідальність лише 28,4% жителів окупованих територій, свідчать дані спільного дослідження Українського інституту майбутнього та "Дзеркала тижня. Україна", проведеного за допомогою компанії "Нью Імідж Маркетинг Груп".

Згідно з оприлюдненими в неділю даними, 85,3% жителів окупованих територій вважають, що в цьому винні місцеві активісти Майдану, 76,7% винять в цьому Євросоюз, 89,2% — США. 79,9% покладають відповідальність на домайданну владу на чолі з Януковичем.

Водночас місцевих активістів Антимайдану звинувачують 45,6%, а владу "ДНР / ЛНР" - лише 29,2%.

Дослідження проводилося з 7 по 31 жовтня 2019 р. Методом face-to-face опитано 1606 респондентів: 800 — у непідконтрольній частині Луганської і 806 — в непідконтрольній частині Донецької областей. Для розрахунку порівняльної вибірки були використані офіційні статистичні дані 2014 р., скориговані з урахуванням наявних демографічних даних ВПО, які залишили непідконтрольні території. Похибка результатів не перевищує 3,2%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА