14:19 09.11.2019

Жителі ОРДЛО не хочуть бачити на місцевих виборах українські партії

1 хв читати
Жителі ОРДЛО не хочуть бачити на місцевих виборах українські партії

Жителі окупованих районів Донецької та Луганської областей висловилися проти участі українських політичних партій у місцевих виборах.

Згідно з оприлюдненими в суботу даними спільного дослідження Українського інституту майбутнього і "Дзеркала тижня. Україна", проведеного за допомогою компанії "Нью Імідж Маркетинг Груп", українські політичні партії не бажають допускати до виборів 73,4%. З них 33,6% відповіли "швидше ні", а 39,8% - "однозначно, ні".

Готові допустити українські політичні сили до виборів 22,7%: "скоріше так" відповіли 14,2% і "однозначно так" – 8,5% опитаних.

При цьому 70,9% жителів ОРДЛО виступили проти того, щоб на місцевих виборах кандидатами були тільки громадяни України, як це передбачено українським законодавством.

Дослідження проводилося з 7 до 31 жовтня 2019 р. Методом face-to-face опитано 1606 респондентів: 800 — у непідконтрольній частині Луганської і 806 — в непідконтрольній частині Донецької областей. Для розрахунку порівняльної вибірки були використані офіційні статистичні дані 2014 р., скориговані з урахуванням наявних демографічних даних ВПО, які залишили непідконтрольні території. Похибка результатів не перевищує 3,2%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА