Інтерфакс-Україна
19:09 09.11.2019

ДБР почало перевірку співробітників ДФС, які "не помітили" ухилення від сплати понад 1,5 млн грн акцизного податку

1 хв читати
ДБР почало перевірку співробітників ДФС, які "не помітили" ухилення від сплати понад 1,5 млн грн акцизного податку

Співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) розкрили факти зловживання службовим становищем посадовими особами Головного управління Державної фіскальної служби (ДФС) в Дніпропетровській області.

Як повідомляє прес-служба ДБР, дії співробітників ДФС привели до ухилення підприємства від сплати акцизного податку сумою в 1 млн 637 тис. грн. Слідство попередньо встановило, що під час перевірки виробника тютюнової продукції співробітники ДФС не помітили ухилення від сплати акцизного податку.

"Відбулися санкціоновані обшуки в приміщеннях Головного управління ДФС в Дніпропетровській області та за місцем ведення господарської діяльності підприємства", - повідомляють в ДБР.

За фактом розпочато кримінальну справу за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна та Ізраїль домовилися про спільне забезпечення безпеки паломників, які прямують до Умані на Рош га-Шана - ЗМІ

Потреба у монетарному фінансування можливих додаткових видатків бюджету наразі відсутня – НБУ

Трамп про вторгнення російських дронів в повітряний простір Польщі: Це могла бути помилка

Уряд виділив землю під будівництво заводу Rheinmetall з виготовлення снарядів для ЗСУ - Шмигаль

Макрон заявив про спрямування трьох винищувачів на захист повітряного простору Польщі

Зеленський вручив державні нагороди першим леді Фінляндії та Естонії і першому джентльмену Данії

Сили оборони відбили з початку доби 141 ворожу атаку - Генштаб

Послаблення санкцій щодо Білорусі може створити юридичні лазівки для РФ – Тихановська

Словацький міністр ініціює запровадження обов'язкової військової служби в країні

"Люблінський трикутник" про вторгнення російських БПЛА в Польщу: Рішуча відповідь може запобігти ескалації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА