Інтерфакс-Україна
20:30 10.11.2019

Міністр оборони України: загроз вторгнення РФ з боку півдня найближчим часом не бачимо

1 хв читати
Міністр оборони України: загроз вторгнення РФ з боку півдня найближчим часом не бачимо

Міністр оборони України Андрій Загороднюк заявляє, що критичного посилення сил і засобів Збройних сил РФ, що могло б говорити про ймовірність вторгнення на територію України, сьогодні не спостерігається.

У неділю ввечері в ефірі телеканалу 1 + 1 міністр оборони, коментуючи слова екс-міністра закордонних справ Павла Клімкіна про те, що РФ може вторгнутися на півдні України, а також відповідаючи на питання про те, чи відчувається така загроза, сказав: "Ми завжди відчуваємо загрозу, наше завдання - захистити Україну за будь-яких сценаріїв. Звичайно ж, ми бачимо різні сценарії. Але ми не бачимо якогось критичного посилення, яке не входить в плани (РФ), відомі нам ще з початку року".

Загороднюк підкреслив, що процес мілітаризації в Криму триває. "Ми це відстежуємо, наша розвідка працює, ми знаємо про дії ворога", - сказав він.

При цьому міністр оборони додав: "Але у нас немає інформації, що це критично, і якась ситуація чекає нас найближчим часом".

Відповідаючи на питання про те, чи може Україна в разі вторгнення РФ захистити свої території власними силами, сказав: "Так".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих у Харкові внаслідок удару російських дронів зросла до 17 - Синєгубов

Вже 11 постраждалих, у тому числі дві дитини – внаслідок удару російських дронів по Харкову - Терехов

Фонд зі США може стартувати з проєктів щодо графіту, титану та літію - зустріч Свириденко з Бессентом

Кількість постраждалих внаслідок атаки російських дронів у Харкові зросла до восьми - Терехов

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки ворожих БпЛА по Харкову – Синєгубов

Рада оновила Бюджетний кодекс для угоди з США щодо мінералів та надала пільги для дронів на оптоволокні

Контейнери зі зброєю та боєприпасами, знайдені у Польщі були призначені для України - ЗМІ

Ворожі дрони влучили по житловій забудові Харкова - мер

З початку доби Сили оборони відбили 115 ворожих атак - Генштаб

Вся команда сьогодні провела дуже конструктивний брифінг для сенаторів у Вашингтоні – Єрмак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА