Інтерфакс-Україна
12:21 11.11.2019

Поліція шукає вибухівку в трьох харківських судах

1 хв читати

 Поліція перевіряє інформацію про мінування Харківського апеляційного суду, господарського суду Харківської області та Східного апеляційного господарського суду.

"За адресами виїхали слідчо-оперативні групи Шевченківського та Основ’янського відділів поліції, фахівці вибухотехнічного управління ГУНП у Харківській області. Триває перевірка", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції в Харківській області.

Інформація про мінування надійшла в понеділок від аноніма за телефоном 102.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував два енергооб'єкти на Одещині зі значними пошкодженнями – ДТЕК

Запровадження індикативної собівартості навчання на контракті врятувало виші і підготувало їх до підвищення зарплат - Трофименко

РФ вночі атакувала енергооб'єкти в 5 областях, знеструмлених споживачів частково заживлено – Міненерго

Ефективними гарантіями безпеки є лише членство в НАТО, гарантії 5-ї статті та оборонне партнерство - Порошенко

Заступник міністра освіти Трофименко про відкриття кордонів для 18-22-річних: Заборонами ми людей не втримаємо

Зеленський - енергетикам: Дякую, що долаєте темряву

У порту "Південний" через нічний обстріл загорілося майже 30 контейнерів з борошном та олією - віцепрем’єр

Заступник міністра освіти Трофименко: У нас давно є умови для трирічного бакалаврату, це європейська практика

Поліція Києва затримала чоловіка, який вчинив стрілянину в середмісті столиці

Темпи просування окупантів на тижні різко зросли, найбільше в районі Сіверська та Гуляйполя – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА