Інтерфакс-Україна
14:14 11.11.2019

У Запорізькій області аграрії-протестувальники перекрили трасу Харків-Сімферополь

1 хв читати

 У Запорізькій області в районі с. Новобогданівка кілька сотень аграріїв та активістів "Національного корпусу" перекрили трасу Харків – Сімферополь з вимогою до керівництва країни продовжити мораторій на продаж землі в Україні до ухвалення справедливого земельного законодавства.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", в понеділок в Мелітопольському районі (Запорізька область) біля с. Новобогданівки близько 200 людей з плакатами "Нема села — немає України", "Не дамо вкрасти землю", "«Ні» продажу землі іноземцям" перекрили трасу Харків – Сімферополь.

Учасники акції, серед яких селяни, місцеві аграрії, представники фермерських господарств, Аграрного союзу України, підприємці, а також активісти "Національного корпусу" заявили, що вимагають від керівництва України не ухвалювати земельного законодавства без урахування позиції українських аграріїв.

Учасники акції звернулися до глави держави із закликом відкликати законопроекти про продаж сільськогосподарських земель і продовжити мораторій на продаж доти, доки не буде розроблено законодавчих актів, які відповідатимуть інтересам народу і які забезпечуватимуть можливість викупу земельних паїв державою або сільською громадою.

В результаті перекриття траси Харків – Сімферополь утворився транспортний затор. Мітингувальники забезпечили можливість проїзду автомобілям з дітьми, а також каретам "Швидкої допомоги".

Присутні зазначили, що планують проводити подібні акції і надалі.

Як повідомлялося, акції протесту аграріїв проходять у 13 областях України. Раніше у Львівській області протестувальники звільнили перекриту вранці трасу Київ-Чоп.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ліквідовано підполковника російського ОМОНу, причетного до воєнних злочинів на Київщині, – ГУР МОУ

Суд відмовив УПЦ (МП) у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності Церкви

СБУ розслідує 85% усіх злочинів, які РФ вчинила в Україні з початку повномасштабної війни

DeepState повідомляє про масовану інфільтрацію противника в Покровську

Партизани підірвали колії та пустили військовий потяг окупантів під укіс на ТОТ Запорізької області - ГУР

Голову фінкомітету Ради Гетманцева звинувачують у плагіаті в дисертації

ППО знешкодила вночі 93 з 126 ворожих дронів, є влучання на 10 локаціях

Генпрокурор Кравченко підтвердив оголошення підозри Труханову

Четверо людей постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Хафер залишився головою оновленої наглядової ради "Укрзалізниці", його заступником став ексдепутат Лещенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА