Інтерфакс-Україна
21:20 11.11.2019

Глава МВС Болівії переховується на території аргентинського посольства

1 хв читати
Глава МВС Болівії переховується на території аргентинського посольства

Міністр внутрішніх справ Болівії Карлос Ромеро ховається на території аргентинського посольства в Ла-Пасі, повідомляє в понеділок аргентинська газета "Кларін".

За даними видання, найближчим часом Аргентина може надати притулок і іншим державним чиновникам з "Руху до соціалізму", представником якого був президент Болівії Ево Моралес Айма, який подав напередодні у відставку.

Напередодні разом з президентом Болівії Ево Моралесом, віце-президентом Альваро Гарсіа-Лінерою у відставку подали голови обох палат парламенту країни.

Упродовж неділі у відставку з державних посад також пішли більшість прихильників Моралеса, зокрема міністр паливних ресурсів, міністр у справах планування, заступник міністра цивільної безпеки, заступник міністра фінансів і інші.

Крім того, пости покинули губернатори болівійських департаментів Бені, Кочабамба і Потосі, а також алькальди (глави міських адміністрацій) конституційної столиці країни Сукре, міст Оруро, Потосі - столиць однойменних провінцій.

Повідомлення про відставки продовжують надходити.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

Зеленський: Російська армія найближчими днями може спробувати посилити тиск і удари проти українських позицій

Трамп: Путін вимагає віддати йому весь Донбас – ЗМІ

Росіяни окупували два села на Донеччині – ОСУВ "Дніпро"

У неділю у північних, центральних областях України, на Закарпатті, Прикарпатті та Хмельниччині очікуються грози

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА