Інтерфакс-Україна
11:14 12.11.2019

Суд заарештував на два місяці кіберзлочинця з Литви, який переховувався в Києві від ФБР

1 хв читати
Суд заарештував на два місяці кіберзлочинця з Литви, який переховувався в Києві від ФБР

Шевченківський районний суд застосував екстрадиційний арешт терміном 60 днів щодо громадянина Литовської Республіки, котрий перебував у міжнародному розшуку, за вчинення кримінальних злочинів у сфері незаконного доступу до банківських рахунків.

"Розслідування щодо злочинної діяльності 32-річного іноземця розпочалося ще в 2010 році співробітниками Федерального бюро розслідування та Служби розслідування фінансових злочинів США", - повідомляє прес-служба прокуратури Києва у вівторок.

Зазначається, що чоловіка було оголошено в розшук для притягнення до кримінальної відповідальності за скоєння низки кримінальних злочинів у сфері незаконного доступу до банківських рахунків. Крім того, його підозрюють у викраденні $6 млн із рахунків американських фінансових установ, заволодінні персональними даними та легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом.

"Затримання іноземця відбулося в одному зі столичних готелів, де він тимчасово проживав. Усвідомлюючи неможливість уникнути екстрадиції до США, іноземець дав згоду на спрощений порядок його видачі", - йдеться в повідомленні.

Наразі прокуратура Києва розпочала щодо чоловіка екстрадиційну перевірку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін виділив Міноборони 10 млн грн на ремонт військової автотехніки, закупівлю оргтехніки та меблів

Розпочала роботу освітня платформа для жителів Криму - Міносвіти

Кабмін передбачив повернення грошової допомоги у разі появи чи установлення місця знаходження військового, який раніше значився загиблим

Кабмін розподілив майже 1,3 млрд грн субвенції на облаштування укриттів, створення та модернізацію їдалень у військових ліцеях

Генштаб ЗСУ: Українські сили на Курщині станом на 16:00 відбили три атак росіян, ще чотири бої тривають

Генштаб ЗСУ: на покровському та новопавлівському напрямках з початку доби ворог здійснив по 18 атак

Ще дев'ятьох дітей повернули в Україну з тимчасово окупованих територій

Кабмін затвердив угоду з Туреччиною про співробітництво в галузі освіти

Перехід на напругу 230 В з 1 липня не призведе до пошкодження побутової техніки – ДТЕК

Міносвіти оновило підходи до фінансування наукових об’єктів, які мають статус національного надбання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА