Інтерфакс-Україна
07:18 14.11.2019

У Кракові 19 листопада відкриють пам'ятник Анні Київській

1 хв читати
У Кракові 19 листопада відкриють пам'ятник Анні Київській

У Кракові (Польща) 19 листопада буде офіційно відкрито пам'ятник Анні Київській, подарований Громадською організацією "Чотири Королеви" і Київською міською державною адміністрацією, повідомили в Міністерстві закордонних справ України.

"18-20 листопада цього року в місті Кракові перебуватиме офіційна делегація з Києва на чолі із заступником міського голови паном Валентином Мондрієвським. Головною метою візиту є урочисте відкриття у дворі Палацу Вєлькопольськіх - представництва Краківської влади - пам'ятника Анні Київській - Українській княгині, доньці Ярослава Мудрого, вихованці Польської королеви Марії Добронеги і майбутньої королеви Франції", - сказано в повідомленні на сайті зовнішньополітичного відомства в середу.

В інформації підкреслюється, що скульптура, яку створив художник Костянтин Скрутицький, була подарована спільноті Кракова Громадською організацією "Чотири Королеви" і Київською міською державною адміністрацією під час торішніх "Днів Києва у Кракові".

Встановлення пам'ятника у дворі краківського магістрату буде завершальною подією серії проектів, основною метою яких був розвиток Краківсько-Київського партнерства і добросусідських відносин.

"З огляду на зазначене та на прохання міської влади міста, Генеральне консульство України в Кракові має честь запросити Українське суспільство долучитися до згаданого торжества, яке відбудеться у вівторок 19 листопада цього року о 14.00 у внутрішньому дворі Палацу Вєлькопольськіх за адресою: pl.Wszystkich Swiętych 3 4", - додали в МЗС.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Удари РФ прийшлися по низці об’єктів енергетики у кількох областях, зокрема, по генерації на Донеччині

Мовний омбудсмен: Є видавництво, яке понад 5 раз уже сплачувало штрафи, але продовжує друкувати кросворди російською

Мовний омбудсмен: На сьогодні вичерпаний потенціал переходу на українську мову, який виник з початком вторгнення РФ

У Славутичі без світла майже 8,5 тисяч родин через ворожі атаки на енергетику

Окупанти здійснили невдалу спробу форсувати Сіверський Донець з боку Ямполя - 81 ОАемБр

Обстріли Києва та області мають бути зафіксовані для притягнення винних до відповідальності на міжнародному рівні - омбудсман

Міносвіти затвердило дорожню карту інтеграції України до Європейського дослідницького простору до 2027р.

Кабмін затвердив державну цільову соціальну програму "Молодь України: покоління стійкості - 2030"

Ворог атакував Херсонщину, троє постраждалих

Окупанти за добу втратили 990 осіб та 170 од. спецтехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА