Інтерфакс-Україна
15:29 14.11.2019

У Мінкультури мають намір найближчим часом активізуватися щодо вирішення питання про перейменування УПЦ (МП)

1 хв читати
У Мінкультури мають намір найближчим часом активізуватися щодо вирішення питання про перейменування УПЦ (МП)

Перший заступник міністра культури України Світлана Фоменко заявляє, що міністерство найближчим часом має намір активізуватися щодо вирішення питання про перейменування Української православної церкви (Московського патріархату).

"Процес триває, але поки що перемоги у нас немає. Я думаю, що найближчим часом ми активізуємося в цьому питанні", - сказала Фоменко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у четвер.

Водночас заступник міністра не повідомила, які саме заходи має намір вжити відомство.

Як повідомлялося, Верховна Рада 20 грудня 2018 року ухвалила закон, що зобов'язує УПЦ (МП) у своїй назві вказати приналежність до Російської православної церкви. 22 грудня 2018 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБС завдали масованого удару по базі пусків ударних БпЛА в Донецькому аеропорту

Порошенко передав захисникам нові комплекси протидії дронам

Міноборони почало тестувати систему цифровізованого управління продовольчим забезпеченням

Після атаки залишились без світла понад 75 тис. споживачів на Чернігівщині, є знеструмлення на Харківщині і Сумщині – Міненерго

Сибіга: Росія не надала доказів звинувачень України в нібито "атаці на резиденцію Путіна", бо атаки не було

Сирський: ЗСУ посилюють систему перехоплення "шахедів" та формують окремі дивізіони безпілотних систем ППО

У київському метро 1 та 2 січня збільшать інтервали між рухом поїздів

Зеленський вручив 20 сертифікатів на отримання квартир Героям України та рідним загиблих воїнів

СБУ затримала киянина, який "засвітив" роботу ППО під час обстрілів столиці

Закарпаття отримає інноваційний простір Karpaty зі школою на 890 учнів за ініціативи "Френдлі Віндтехнолоджі"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА