08:14 16.11.2019

Кабмін перевів низку бюрократичних процедур у цифровий формат

1 хв читати
Кабмін перевів низку бюрократичних процедур у цифровий формат

Кабінет міністрів реалізував низку заходів для "оцифровування" бюрократичних процедур і обігу документації, повідомив сайт урядового порталу.

"Онлайн можна буде також відновити втрачені або викрадені посвідчення водія за допомогою он-лайн процедури. Вже незабаром їх можна буде замовити через електронний кабінет водія або через Єдиний державний портал адміністративних послуг. Нові правила поки стосуються посвідчень нового зразка, виданих після 1 січня 2013 року", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, Кабмін схвалив законопроект, який спростить отримання безкоштовної адвокатської допомоги для малозабезпечених громадян. Стосовно нього можна буде звертатися без довідки про доходи. Отримання цієї довідки займає багато часу і вимагає від людей великих зусиль. Проект закону незабаром передадуть до Верховної Ради.

Зазначається, що компенсацію поштових витрат у судових справах для малозабезпечених ввів своїм рішенням Кабінет Міністрів України.

"Воно дозволяє адвокатам отримати відшкодування поштових витрат у справах, де вони надають безоплатну юридичну допомогу малозабезпеченим і соціально незахищеним групам населення. Зокрема, держава відшкодовуватиме витрати на відправлення рекомендованих листів в апеляційних провадженнях, які раніше оплачували самі громадяни. Це покращить якість надання допомоги людям, які не можуть її оплатити", - сказано в повідомленні.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА