Інтерфакс-Україна
08:22 16.11.2019

Помпео закликає до мирного врегулювання в Гонконгу

1 хв читати
Помпео закликає до мирного врегулювання в Гонконгу

Держсекретар США Майкл Помпео заявив, що не може передбачити, які заходи може вжити Вашингтон, якщо Китай застосовує військову силу проти учасників протесту в Гонконгу.

"Я ніколи не виключаю жодних можливостей щодо того, що може прийти в голову президенту Трампу, і яким саме чином ми відповімо", - сказав Помпео, коментуючи ситуацію в Гонконгу під час виступу в Університеті Райса в штаті Техас.

"Ми звертаємося не тільки до Пекіна, а й до протестувальників із закликом брати участь у політичному обговоренні, з певною надією на те, що все буде врегульовано мирно, з мінімумом насильства - така наша надія", - зазначив держсекретар США.

У Гонконгу вже близько п'яти місяців тривають масові протести. Причиною послужив намір влади міста внести зміни до закону про екстрадицію, які дозволили б висилати до країн, що не мають відповідної угоди з Гонконгом, включно з материковим Китаєм, підозрюваних у скоєнні злочинів.

У зв'язку з протестами прийняття цих поправок було відкладено, а потім і скасовано. Однак протестні акції, які супроводжуються зіткненнями демонстрантів з поліцією, тривають з новими вимогами, зокрема введенням в адміністративному районі системи прямих виборів керівництва.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Група Winner не підтримує подальше продовження пільг на електромобілі – заява

Прифронтові і переміщені університети отримають додаткові 10% держфінансування

Україна закриває своє посольство в Гавані – глава МЗС

Наразі опрацьовується близько 17 тис. записів про можливі випадки депортації українських дітей – заступниця міністра юстиції

Клименко на нараді у Харкові обговорив оперативну обстановку та готовність до реагування в осінньо-зимовий період

Угорщина не скасує односторонньо заборону на імпорт української агропродукції – аграрний міністр

Суд заарештував ексголову "Укренерго" Кудрицького із правом застави в 13,7 млн грн

Трамп має намір зустрітися з Орбаном 8 листопада - ЗМІ

Творці мультфільму "Маша і Ведмідь" можуть бути спонсорами тероризму - Юрчишин з посиланням на Мінкультури

Ексглава "Укренерго" на суді: в мене бездоганна ділова репутація, не збираюся тікати чи ухилятися від слідства

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА