20:15 16.11.2019

МВС за підтримки США розширить інститут військового капеланства

2 хв читати
МВС за підтримки США розширить інститут військового капеланства

Служба військового духовенства, створена в Національній гвардії та Державній прикордонній службі, незабаром буде розширена і на Національну поліцію України, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час зустрічі з капеланами силових структур США.

"У Нацгвардії впроваджено структуру капеланського служіння, яке відповідає структурі більшості військових формувань багатьох країн світу. Ми ввели в батальйонах штатні посади військових священиків. У разі, коли гвардієць виконує бойові завдання в польових умовах, ми розробили і виготовили мобільний комплекс духовної підтримки", - наводить слова Авакова департамент комунікації МВС.

Міністр підкреслив, що в умовах війни на Донбасі і майбутньому в світі роль церков є дуже важливою.

Він наголосив на необхідності створювати групи професійної консультації, мережі капеланів, які завжди будуть готові прийти на допомогу.

"У середньому, поліцейський стає свідком близько 200 критичних ситуацій за свою кар'єру. Правоохоронцям теж потрібна допомога і підтримка, тому капеланська діяльність буде розширена, зокрема і на поліцію", - сказав міністр МВС.

У свою чергу, капелани силових структур США висловили готовність допомогти зміцнити інститут капеланства в Україні.

"Вони також поділилася досвідом своєї країни і розповіли про програму підтримки поліцейських "Peer support". Вона полягає в тому, що одні поліцейські можуть довіритися іншим. У рамках програми було створено неформальні групи і мережі сімей поліцейських, щоб вони могли ділитися власним досвідом і шукати підтримку серед тих, хто їх краще розуміє", - сказано в повідомленні.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА