Інтерфакс-Україна
07:10 17.11.2019

Явка під час дострокового голосування на виборах в республіці Білорусь склала 35,77%

1 хв читати
Явка під час дострокового голосування на виборах в республіці Білорусь склала 35,77%

Явка за п'ять днів дострокового голосування на виборах депутатів Палати представників Національних зборів республіки Білорусь склала 36,77%, свідчать дані Центрвиборчкому.

Згідно з інформацією ЦВК, в Мінську явка склала 28,56%, в Брестській області - 33,67%, Вітебській - 38,29%, Гомельській - 39,41%, Гродненській - 36,5%, Мінській - 37,49%, Могилевській - 39,11%.

Дострокове голосування на виборах в Палату представників Національних зборів сьомого скликання відбувалася 12-16 листопада.

Всього в країні утворено 5 785 дільниць для голосування, за межами республіки - 46.

За даними ЦВК, в списки виборців включено 6 млн 880 тис. 605 осіб. Найбільша кількість виборців в Мінську - 1 млн 278 тис. 713, найменша - в Гродненській області (755 тис. 461). Крім того, до списків виборців внесено 3 тис. 682 білоруських громадянина, що знаходяться за межами республіки.

Станом на 12 листопада на 110 місць в нижній палаті білоруського парламенту нового скликання претендує понад 515 осіб.

Вибори в парламент відбудуться 17 листопада.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вимагання понад $1 млн: завершено слідство у справі стосовно чинних та колишніх суддів господарських судів

Обстіл Нікополя забрав життя 2 мирних жителів – обладміністрація

Житель Охтирського району загинув від удару ворожого дрона по його автомобілю

Лист фон дер Ляєн до лідерів ЄС передбачає, що війна в Україні закінчиться у 2026 році – ЗМІ

Зеленський і Макрон прибули до Єлисейського палацу

Приватизація частки "Енергоатому" покращила б його корпоративне управління – очільник Мінекономіки

Україна та Франція підписали декларацію щодо співробітництва в обороні, зокрема про закупівлю 100 літаків Rafale F4 до 2035 р.

Обстріл Нікополя забрав життя двох мирних жителів

Можливості для іноземних добровольців застосувати професійні навички під час служби в ЗСУ будуть розширені

На Вовчанському напрямку дуже напружена ситуація, також росіяни намагаються розширити свій плацдарм біля Лиману - Трегубов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА