Інтерфакс-Україна
19:22 17.11.2019

Українські буксири, що йдуть зустрічати три переданих Росією військових кораблі, обігнули південний берег Криму

2 хв читати
Українські буксири, що йдуть зустрічати три переданих Росією військових кораблі, обігнули південний берег Криму

Три українських буксири, які, за даними ЗМІ, повинні зустріти три кораблі українських ВМС, що передаються Росією після торішнього інциденту в Керченській протоці, до вечора неділі знаходяться в нейтральних водах навпроти південнобережного селища Гаспра (Крим), свідчать дані системи автоматичної ідентифікації суден (AIS).

Місце передачі кораблів офіційно не озвучено, відома тільки дата - 18 листопада. Раніше ЗМІ з посиланням на неназвані джерела називали нейтральні води в районі мису Тарханкут на заході Криму.

Однак, за даними на вечір неділі, українські буксири SAPFIR, TITAN і HAJDAMAKA вже обігнули південний берег Криму, свідчать дані системи AIS.

Таким чином, можна припустити, що кораблі, які зустрічають, рухаються на схід півострова.

Тим часом, за даними ЗМІ, два військові катери і буксир ВМС України в супроводі кораблів берегової охорони Росії кілька годин тому перебували в районі мису Такіль на сході Криму.

Українські ЗМІ 16 листопада повідомили, що пошуково-рятувальний корабель "Сапфір", а також буксири "Титан" і "Гайдамака" вийшли з українських портів, щоб забрати три кораблі, затримані Росією в листопаді 2018 року поблизу Керченської протоки. Так, про це написало одеське видання "Думська", не називаючи джерело інформації, і "Український мілітарний портал" з посиланням на дані AIS.

Як повідомив у неділю "Інтерфаксу" інформоване джерело в Криму, передача Україні кораблів, затриманих рік тому в Керченській протоці, відбудеться не в Азовському морі.

"Місце і час узгоджено. Це не Азовське море", - заявив співрозмовник агентства.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський провів нараду з Умєровим щодо посилення виробництва дронів та реформ в оборонній сфері

Макрон засудив 30% мита США на експорт з ЄС і закликав до відповіді Євросоюзу

Потреба у дронах-перехоплювачах очевидна, але розробка займе час — Фройдінг

У Києві затримали підозрюваного у вбивстві на Троєщині, йому обрано запобіжний захід

Німеччина сподівається досягти угоди щодо купівлі систем Patriot для України, у понеділок Пісторіус відвідає Вашингтон - Фройдінг

Президентка Єврокомісії: 30% тариф США зашкодить бізнесу та споживачам по обидва боки Атлантики

У Херсоні загинула 87-річна жінка внаслідок ворожої атаки

США запровадять 30% тариф на імпорт товарів з ЄС і Мексики з 1 серпня

Наступне засідання у форматі "Рамштайн" відбудеться протягом наступних 10 днів - генерал Фройдінг

Цивільного поранено внаслідок атаки дрона в Херсоні — ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА