07:01 18.11.2019

Поліція Гонконгу закликала всіх покинути кампус Політехнічного університету, який підпалили "бунтівники"

2 хв читати
Поліція Гонконгу закликала всіх покинути кампус Політехнічного університету, який підпалили "бунтівники"

Поліція Гонконгу заявила, що загоряння спостерігаються в різних місцях кампусу Політехнічного університету і закликає всіх покинути його.

"Вогонь спостерігається в різних місцях приміщення Політехнічного університету. Вибухові речовини, легкозаймисті речовини також становлять загрозу для будь-кого. Поліція закликає всіх, хто знаходиться в кампусі, негайно покинути його", - йдеться в повідомленні, опублікованому на сайті поліції Гонконгу.

Зазначається, що, починаючи з півночі, велика кількість протестувальників зібралася на Чон Ван Роуд. Вони кидали пляшки із запальною сумішшю в поліцейських і підпалювали об'єкти, було чутно кілька вибухів.

Поліція проводить операцію з розгону протестувальників. Проти них були застосовані сльозогінний газ і водомети.

"Близько 5.30 ранку поліція продовжує проводити операцію з розгону і затриманню. Між тим, бунтівники, які зібралися всередині кампусу, підпалили його і завдали значної шкоди", - йдеться в повідомленні.

Влада Гонконгу повідомила, що в понеділок, 18 листопада, з міркувань безпеки будуть закриті школи і дитячі сади. На тлі протестів вони не працюють вже кілька днів.

У Гонконзі з червня тривають масові протести. Причиною послужив намір влади міста внести зміни в закон про екстрадицію, які дозволили б висилати до країн, що не мають відповідної угоди з Гонконгом, включно з материковим Китаєм, підозрюваних у скоєнні злочинів.

У зв'язку з протестами прийняття цих поправок було відкладено, а потім і скасовано. Однак протестні акції, які супроводжуються зіткненнями демонстрантів з поліцією, тривають з новими вимогами, зокрема, введення в адміністративному районі системи прямих виборів керівництва. Протестувальники також виступають проти жорстоких дій поліції, які супроводжували попередні протестні акції.

Антиурядові акції посилилися на початку листопада, коли під час однієї з акцій загинув 22-річний студент.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА